Když se Denisa Barešová, herečka Národního divadla, otevře, mluví o věcech, které se v glancových rozhovorech běžně neříkají. „Ráda bych ze sebe někdy vylila ten dehet. Však v sobě mám i temného ďábla,
Barešová: V sobě mám temného ďábla. Často nemocná a vyčerpaná
čen, 25 2026